Як пустити квартири у продаж в Києві: думки спеціалістів

В той же час, якщо таке сімейне гніздечко знаходиться в безпосередній близькості до річки чи парку, насолодитися відпочинком реально по закінченню кожного трудового дня. Київський ринок нерухомості, як і у будь-якому іншому місті, схильний регулярних змін, що важливо враховувати. Щоб максимально вдало пустити квартири у продаж в Києві, слід брати до уваги кілька основних порад спеціалістів. Це потрібно для того, щоб не випробувати на собі поширених помилок та ризиків, адже у ході підписання договору Покупець, у подібній угоді, виступає найбільш схильним до ризику, тому рекомендується завжди зберігати здоровий глузд і бути напоготові.

Вибір масштабів першого житла

Невеликі квартирки, які називаються «гостинками», були поширеним явищем у радянські часи. Подібна житлова площа призначалася як тимчасова для працівників промислових підприємств. Сучасні норми будівництва забороняють надання покупцям настільки маленьких площ для проживання. З часом виник принципово новий формат житлового приміщення, який представляє собою квартиру-студію. Ознакою подібного роду квартири є відсутність перегородок між кімнатами. За рахунок встановлення великих вікон можна візуально збільшити житловий простір. З боку цінової політики, нерухомість такого роду досить доступна. Квартири-студії бувають і порівняно великих площ.

Київська нерухомість трапляється кількох базових варіацій:

 

  1. У відомих багатьом «Сталінках» висота стель в межах трьох метрів, число кімнат може доходити до 7-ми, простора ванна, туалет, кухня, передпокій.
  2. Добре відомі «Хрущовки» - це приміщення з доволі високою стелею і тунельним розміщенням кімнат.
  3. Брежнєвське планування квартир має збільшену площу кухні та більш вільний житловий простір.
  4. Квартири готельного типу є дещо скромного за площею обсягу, що стосується всіх кімнат.
  5. Квартири на кілька поверхів – в подібній нерухомості можливий вибір площ: 20-150 квадратних метрів, що зустрічаються на останніх поверхах.

Порівняно висока лояльність цінової політики виступає далеко не єдиним плюсом смарт-квартир. В однаковій мірі економія на комунальних послугах і реальний шанс вбудувати всі меблі або техніку максимально компактно. Варто пам'ятати, що постійно жити в подібній нерухомості комфортно одній людині. У тому випадку, якщо жити будуть дві людини, зручностей вже буде набагато менше.

Для чого важливо радитися з досвідченими професіоналами?

Дані, які надає продавець та реальний стан справ може не сходитися. В цей перелік входить невірна поверховість будівлі, квадратура, а можливо і ціна. Приміром, у разі неправомірності договору, буде складно довести, що продавцю була передана сума грошей більше, ніж зазначена у договорі.

Слід зазначити, що неправомірною може стати будь-яка угода, придбання будинку або квартири. Деякі поширені ризики реально суттєво знизити шляхом попереднього вивчення повноважень продавця, або особи, яка його представляє. Важливо уважно дослідити всі документи.

З боку продавця існує певний ризик не до кінця правильної передачі майна. Для реалізації процедури складається спеціальний акт або будь-який інший документ. Існує ризик, що майно було передане третій особі, і його повернення вимагатиме чимало сил. У такому разі з'являються додаткові проблеми, пов'язані з його поверненням покупцю.

Як можна зрозуміти з усього, що було описано вище, важливо мати хоча б основну підкованість в юридичних моментах. Купити свою квартиру чи будинок у прекрасному Києві реально завжди. Крім того, це стане прекрасною інвестицією у власне майбутнє.

Категории: