Як кондиціонер купити з установкою

Кондиціонери вже давно не є чимось надто дорогим чи недоступним для поціновувачів якісного рівня температури у власному домі. Очікувано на світ з’явилися деякі міфи про те, що така техніка несе в собі шкоду для людини. Тому давайте уважніше розглянемо як правильно купити чи замовити монтаж кондиціонера за приємною ціною, а також спростуємо найпоширеніші міфи.

Чи насправді кондиціонер призводить до алергії?

Слід обов’язково розуміти, що основним алергеном виступає пил, який часто з’являється у будь-якому приміщенні. Доволі часто люди звинувачують у появі пилу саме спліт-системи, які роздувають його по приміщеннях. Варто відмітити, що це можливо лише у випадку несвоєчасного очищення фільтрів системи.

Базові аспекти підбору якісної системи кондиціонування:

  1. Момент енергоефективності кондиціонера завжди був доречним і на нього варто зважати.
  2. У пошуку якісного кондиціонера слід зважати на відомість виробника та доступний досвід їх застосування. 
  3. Призначення. Спліт-системи можливо класифікувати на дві великі групи за рівнем призначення: промислові та побутові.
  4. За площею охоплення. На нинішньому ринку доступні моделі для порівняно малих студій площею до 20 квадратних метрів, середніх квартир та приватних будинків площею до 70 квадратних метрів і чималих приміщень з вже більш суттєвою площею.
  5. Деякі додаткові функції системи у вигляді іонізатора повітря будуть доречні.

Кондиціонер як головний очищувач повітря

Деякі спліт-системи оснащуються спеціальними фільтрами для очищення повітря від потенційно небезпечних мікроорганізмів. Крім того, багатьом версіям систем під силу усунення неприємних запахів. Такі функції доступні не у всіх системах, тому до моменту вибору рекомендується підійти максимально уважно та бажано із залученням фахівця.
Якщо неправильно використовувати кондиціонери, завжди можна зробити їх небезпечними. Проте практично вся існуюча складна техніка потребує обслуговування. Якщо ж регулярно проводити профілактику і вчасно чистити фільтри, то ймовірність небажаного розвитку подій буде мінімальною.

 За матеріалами: https://www.boss-climate.com.ua/

Категории: