Пластична операція Рівне: ринопластика, мамопластика — ціна

Всі знають таке народне прислів’я “Гарна дівчина, як у лузі калина”. Тобто необхідно наглядати за собою та родичами. Медичний центр лікаря Тарасюка один з найвідоміших в регіоні. Основними областями діяльності тут є: 

- Хірургія;
- Апаратна, класична, лазерна косметологія та дерматологічні процедури;
- Ін’єкції краси: біоревіталізація, редермалізація, плазмофілінг та плазмоліфтинг, контурна пластика, подібне. 

Розглядаючи детальніше пластичну, загальну ендоскопічну, лазерну та дитячу хірургію, вона включає в себе:

- Пластична хірургія це: корекція форми носа, зменшення грудей, підтяжка шиї, пластика вух, лазерна корекція повік, пластика живота, ліпосакція живота, зміна об’єму голеней, вирішення проблем із гінекомастією, ліпофілінг, інтимна пластика;
- Лазерна хірургія це: лазерне лікування храпу, лікування хронічних ринітів, лікування хронічного тонзиліту;
- Загальна ендоскопічна хірургія це: лапароскопічне видалення жовчного міхура, баріатрична хірургія з приводу зайвої ваги;
- Дитяча хірургія це: виправлення фімозу, лікування за допомогою ендоскопії пупкових та пахових кил, лікування варікоцелє, лазерна корекція нігтів, що вросли, ендоскопічна апендектомія.

Також у ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” займаються діагностикою та лікуванням в області оториноларингології: видалення аденоїдів, видалення кіст гайморових пазух, видалення поліпів носа, викривлення перегородка носа, лікування тонзиліту, лікування риніту. 

В переліку медичних центрів ”Медичний центр лікаря Тарасюка” знаходиться на вершині. Все через своєрідності, тобіж переваги, які у лікарів є:

- Наявність якісної техніки. Висока технологічність дозволяє виконувати операції різної степені складності. Задачіпо покращенню естетичних та реконструктивних властивостей виконуються делікатним чином;
- Встановлені нові лазери, а також техніка для ендоскопії, яка є точною і функціональною;
- У ”Медичному центрі лікаря Тарасюка” хірургічні методи поєднуються з прогресивною косметологією, що дає можливість ліквідувати травматичний вплив, формувати зручні умови під час проходження операції.

У ТОВ “Медичний центр лікаря Тарасюка” використовується спеціальний підхід на всіх періодах діяльності, слухаємо побажання клієнта та маємо високі моральні стандарти. Це відноситься до всіх етапів під час роботи з ”Медичним центром лікаря Тарасюка”, починаючи від  першого контакту в клініку.

Коли комусь потрібна одна з вищенаведених послуг або будь-яка інша, наприклад, мамопластика по кращим цінам, то в лікарні будуть раді вам допомогти. Надають допомогу кращі спеціалісти в в своєму направленні. 

Зв’язатися з ”Медичним центром лікаря Тарасюка” можна:

Зайшовши у медичний центр “Медичний центр лікаря Тарасюка” за місцезнаходженням: Рівненська область, Рівненський район, село Бармаки, провулок Хутірський, 5;
Подзвонивши за номерами — +38 (098) 610-84-61, +38 (097) 91-90-303, або написавши по ним у Вотсап чи Viber;
Написавши лист на електронну пошту — [email protected] чи [email protected];
Використовуючи соцмережі — facebook.com/estetklinikarv, instagram.com/estet_klinika_rv.

Стаття предоставлена ресурсом: https://www.estet-klinika.com/khirurhiia/plastychna-khirurhiia/mamoplastuka

Категории: