Patēriņa kredīti – kāpēc tie ir tik populāri?

Patēriņa kredīti – kāpēc tie ir tik populāri?

Ir divu veidu patēriņa kredīti - mērķa kredīti un kredīti ar nenoteiktu mērķi. Pirmais veids - tā ir nauda konkrētam pirkumam, un tā netiek izsniegta klientam. Piemēram, aizņēmējs vēlas doties atvaļinājumā. Viņš ir izvēlējies operatoru un ceļojumu, un tā kredītiestāde, kurā viņš ir pieteicies, pārskaita kopējās ekskursijas izmaksas tieši uz ceļojumu aģentūras kontu. Otrais veids ir tā sauktā "nauda līdz algas dienai", un to izsniedz rokās. Parasti tās ir nelielas summas uz īsu laiku, kas nepieciešamas kārtējiem izdevumiem (komunālie maksājumi, brauciens, pārtikas preču iegāde, utt.).

Kāpēc patēriņa kredīti ir tik populāri

Šis finanšu pakalpojumu veids Latvijā un citās Eiropas valstīs ir populārs vairāku iemeslu dēļ:

 

  1. Iespēja veikt apjomīgu pirkumu, to neatliekot - viedtālruni, elektroniku, sadzīves tehniku vai, piemēram, būvmateriālus mājas vai dzīvokļa remontam. Tā var būt arī dārga pakalpojuma apmaksa – auto remonts, apmācība, ārstēšanās vai tūrisma brauciens;
  2. Patēriņa kredīti līdz 10 000 eiro tiek izsniegti ar diezgan lojāliem nosacījumiem. Piemēram, Incredit ir lojālāks pret klientiem nekā bankas. Kredīta saņemšanai nav nepieciešama garantija vai ķīla;
  3. Lēmums par aizdevumu tiek pieņemti ātri. Tieši šis brīdis daudzus apstādina – nav vēlmes vākt dokumentus, iziet bankas pārbaudi, pārliecināt kredītu darbiniekus par savu uzticamību, utt. Vārdu sakot, nevēlēšanās tērēt laiku. Naudu līdz algai vai konkrētam pirkumam var noformēt, neizejot no mājas - visa procedūra aizņem ne vairāk kā 15 minūtes.
  4. Neliels atteikumu procents. Tā kā patēriņa kredītu summas ir salīdzinoši nelielas, tad atteikuma iespējamība ir ārkārtīgi zema - ja klients izpildīs visus kredītiestādes nosacījumus, tad nauda viņam tiks piešķirta ar 99,9% varbūtību.

Kāpēc ņemt kredītu no Incredit - vai tas ir izdevīgi?

 

  • Tātad, jūs esat nolēmis ņemt patēriņa kredītu. Kur pieteikties? Mēs iesakām izmantot Incredit pakalpojumus, kas piedāvā aizdevumus ar izdevīgiem nosacījumiem:
  • Minimāla dokumentu pakete;
  • Ātra iesnieguma izskatīšana;
  • Pieteikumu var iesniegt tiešsaistē uzņēmuma mājaslapā;
  • Kredīti visiem, kas var apliecināt ienākumus – arī strādājošiem studentiem un pensionāriem;
  • Ērts atmaksas grafiks.

Uzņēmumam ir augsts Google vērtējums (4,9 no 5), un lielākā daļa atsauksmju ir pozitīvas. Uzņēmums specializējas tiešsaistes aizdevumos, taču naudu var iegūt arī kreditēšanas centros klātienē, kuru adreses var atrast Incredit mājaslapā.

Pēc materiāliem: https://www.incredit.lv/

Категории: