Недорогий відпочинок у Карпатах краще за поїздку за кордон

Карпати – одна з найбільш насичених природними та лікувальними ресурсами області України. Якщо ви бажаєте відновлення, яке не просто запам'ятається на весь наступний рік, але й пройде з користю для здоров'я, тоді неповторні Карпати – те, що вам потрібне. Будь то недорогий відпочинок в Карпатах за приємними цінами взимку або інший подібний варіант поповнення життєвого заряду.

Відпочивати у Карпатах можливо пасивно чи активно. Цим і славиться цей дивовижний регіон. У той же час, Карпати здатні однаково сильно відкриватися вам цілий рік, адже будь-яка пора має свої особливості.

Карпати влітку вражають своїми краєвидами

У літню пору року в Карпати відправляються туристи, які віддають перевагу зеленому туризму: катання на конях, рибалка, збирання ягід і грибів, купання в гірських річках. Якщо подібний відпочинок не створений для вас, тоді варто взяти рюкзак з наметом і вперед до вершин найближчих гір, які здатні вразити своїми краєвидами навіть досвідченого туриста.

Зимовий відпочинок у Карпатах – краси та екстрім

Після кількох поїздок на лижах чи санчатах слід відвідати одну з найвідоміших колиб, де вас ситно нагодують традиційними ласощами та напоять гарячим чаєм. Безперечно, Карпати взимку – гірськолижний сезон, який працює безперервно з листопада до березня.

Чому ж величезна кількість людей відмовляється від морського відпочинку на користь Карпат:

 

  1. Відпочинок на морі дуже часто є необґрунтовано неприємним у ціні, залишаючи бажати кращого про місцевий сервіс.Вода не завжди чиста, а якщо врахувати, що для деяких відпочиваючих вона є безкоштовним туалетом, бажання пірнати в цю воду не залишиться.
  2. Чимало пляжів, де пісок не наповнений недопалками, є платними.
  3. Продукти харчування часто коштують надто дорого.
  4. На багатьох пляжах завжди можна зустріти нетверезих людей чи компанії, які можуть суттєво погіршити якість відпочинку.
  5. Для здоров'я та самопочуття не рекомендується часто і довго перебувати на сонці.
  6. Активно провести відпочинок на зміну пасивного спалаху під сонцем не на всіх курортах можливо.

Немає сумніву, у гірському відпочинку є свої недоліки, але їм і поряд не стояти з тими, що передбачені на морі. Адже в Карпатах вас зустрічає кришталево чисте повітря та чудові гірські річки. Немає промислових об'єктів, що погіршують екологію. Проведення відпустки сім'єю в Карпатських горах часто навіть дешевше за українські морські аналоги, не кажучи вже про іноземні. Карпатський сервіс поповнюється новими послугами практично постійно і здатний ощасливити багатьох іноземних туристів.

Інформация взята з сайту: https://koruna.ua/articles/yak-nedorogo-vidpochyty-u-karpatah-najkrashhi-ideyi-dlya-zymy-2017-2018/

Категории: