Курорти в Карпатах і особливості відпустки в горах

Гори і ліси незмінно завжди асоціювалися з милими видами навколо і чистим повітрям. Неповторна природа, живі гірські джерела, невгамовні гірські річки та неймовірні лісу - це все і є Українські Карпати. Неймовірна краса просто не дасть вам спати, будь це курорти в Карпатах чи інший варіант.

Насолоджуватися відпочинком в Карпатах можливо активно або пасивно. Цим і відомий цей дивовижний регіон. У той же час, Карпати готові відкриватися вам круглий рік, адже будь-який час року має свої особливості.

Влітку в Карпати - обов'язково

Кришталево чисті і крижані гірські річки Карпат піднесуть особливу прохолоду в незмінно жаркий день літа. Любителям ягід в літню пору року або грибів також можна буде добряче поповнити запаси. Якщо такого роду відпочинок не для вас, тоді рюкзак на плечі і вперед до красот найближчих гір, які здатні вразити своїми пейзажами навіть особливо прискіпливого туриста.

Взимку відпочинок в Карпатах - краси та екстрім

Карпати взимку - це катання на лижах, захоплюючі спуски на сноуборді, сани, нарешті, і, безсумнівно, неймовірний теплий чай в одному з найколоритніших кафе. Більшість гірськолижних курортів працюють в Карпатах з листопада по березень, що надасть можливість кожному гарненько накататися.

Останнім часом помітна поширена тенденція зниження популярності відпочинку на морському узбережжі України, що пов'язано з певними особливостями такого відпочинку:

  1. Для здоров'я і самопочуття не завжди корисно занадто довго лежати під сонцем.
  2. Чи не на всіх морських курортах реально відшукати місце для захоплюючого і активного відпочинку.
  3. Морський відпочинок не завжди приємний в ціні, а то, що володіє прийнятною вартістю - не завжди радує якістю.
  4. У морі вода не завжди відрізняється чистотою, а якщо врахувати, що для деяких відпочиваючих вона являє собою туалет, бажання купатися не буде.
  5. Більшість приємних пляжів - платні. До того ж, оплата береться фактично за всі послуги.
  6. Порівняно недешеві овочі, фрукти і багато місцевих послуги.
  7. На багатьох пляжах завжди можна зустріти нетверезих людей або компанії таких людей, які аж ніяк не покращують якість відпочинку.

Перераховувати мінуси проведення відпустки на морі можна тривалий час, але в Карпатах ви не зможете відшукати схожі проблеми. Адже в Карпатах вас зустрічає кристально чисте повітря і прекрасні гірські річки. Немає великих заводів, що погіршують екологічний стан. До того ж, проведення відпустки на морі часто дорожче Карпат. Розвинена туристична інфраструктура і цінова політика надає курортам Карпатських гір істотний плюс. Сьогодні Карпати можуть позмагатися з багатьма європейськими аналогами.

Джерело: https://koruna.ua/ua/

Категории: