Kredīts uzņēmumam: kāpēc un kā pieteikties Latvijā

Neatkarīgi no tā, vai esi maza vai vidēja uzņēmuma īpašnieks, ik pa brīdim var gadīties situācija, kad nepieciešama nauda. It īpaši tad, ja uzņēmums tiek veidots no nulles. Uzņēmums sākas ar pamatkapitālu, un daudziem uzņēmējiem ir radies jautājums, kā to iegūt. Viens no variantiem ir kredīts uzņēmumam. Incredit, piemēram, piedāvā uzņēmumiem īpaši draudzīgus aizdevumus līdz €10 000 uz laiku līdz 84 mēnešiem. Ja steidzami nepieciešama nauda, tad to var saņemt, iesniedzot pieteikumu incredit.lv vietnē.

Kam nepieciešams kredīts biznesam?

Uzņēmējdarbība bieži saistās ar lielām izmaksām. Visbiežāk tās iekļauj sekojošo:

 1. Iekārtu un preču iegāde;
 2. Telpu un iekārtu noma;
 3. Transporta izmaksas;
 4. Reklāma un mārketings;
 5. Neparedzēti izdevumi.

Aizdevums biznesam no Incredit ļauj tev aizņemties līdzekļus ar izdevīgākiem nosacījumiem nekā bankas. Lai saņemtu kredītu, nav nepieciešams uzrādīt biznesa plānu vai pārliecināt, ka projektam ir potenciāls.

Kāpēc aizņemties naudu biznesam no Incredit?

Incredit piedāvā kredītus uzņēmējiem ar ērtu atmaksas periodu un izdevīgiem nosacījumiem:

 1. Zema procentu likme;
 2. Maz nepieciešamo dokumentu;
 3. Individuāli pielāgojams atmaksas grafiks;
 4. Bez galvojuma vai ķilas;
 5. Kredītvēsture neietekmē lēmumu;
 6. Ātra apstrāde tiešsaistē.

Lai saņemtu kredītu, tikai jāpierāda, ka tev ir stabili ienākumi. Pēc pieprasījuma iesniegšanas, kredītspeciālists to izskatīs 20-30 minūšu laikā, un, ja tas tiks apstiprināts, nauda tiks parskaitīta uz tavu kontu. Jāatzīmē, ka Incredit ir lieliska reputācija Latvijā, un pozitīvas atsauksmes no klientiem Google. Dažas no lietām, ko norādījuši uzņēmēji, ir izdevīgi naudas saņemšanas un atdošanas nosacījumi, kā arī iespēja aizņemties atkārtoti nepieciešamības gadījumā. 

Pēc materiāliem: https://www.incredit.lv/

Категории: