Чому в Західній Україні відпочинок восени кращий за море

По праву одним із найчистіших регіонів України є західний. Українські Карпати приваблюють до себе туристів з усієї Земної кулі завдяки особливій природі, чудодійним джерелам мінеральних вод, а також чудово розвиненій інфраструктурі, яка практично щодня лише вдосконалюється. Неймовірна краса просто не дасть вам опускати фотоапарат, чи це в Західній Україні відпочинок чи інший варіант.

Карпати влітку вражають краєвидами

Кришталево чисті та крижані гірські річки Карпат подарують особливу прохолоду у спекотний літній день. Любителям диких ягід або грибів також можна буде добре заповнити запаси. Активний літній туризм – це прогулянки в гори на своїх двох та велосипедах, поїздки на позашляховиках.

Карпати в зимову пору року – чудовий спосіб насолодитися затишним відпочинком

Карпати в зимову пору року – це гірські лижі, які захоплюють спуски на сноуборді, сани, нарешті, і, безперечно, неймовірний теплий чай у знаменитих колибах. Приблизно п'ять місяців працює сезон гірськолижних курортів Карпат, а це означає, що од душі накататися зможуть усі любителі екстриму.

Чому ж величезна кількість людей відмовляється від відпочинку на морі на користь Карпат:

 

  1. Гаряче літнє сонце не завжди йде на користь здоров'ю.
  2. Активно провести відпустку на зміну пасивного лежання на пляжі не на всіх курортах можна.
  3. Радіти відпочинку на морському узбережжі стає все складніше, тому що гарне місце, як правило, коштує порівняно більших грошей.Та й чи варте воно того?
  4. Не завжди чиста вода в морі, а також схильність багатьох поповнювати запаси органічних речовин.
  5. Більшість приємних пляжів – платні. У цьому плата береться практично всі послуги.
  6. Порівняно недешеві продукти харчування та багато місцевих послуг.

На багатьох пляжах завжди можна зустріти нетверезих людей або компанії, які можуть погіршити відпочинок інших людей навколо.

Можна й надалі шукати явні мінуси поїздки у відпустку на море. Чимало з цих недоліків немає в Карпатських горах. Адже в Карпатах вас зустрічає кришталево чисте повітря та чудові гірські річки. Немає промислових об'єктів, які погіршують екологічний стан. Слід також відзначити цінову політику відпочинку в Карпатах, яка часто лояльніша за морський аналог в Україні. Інфраструктура та зручність у найбільш популярних курортах Карпатських гір вже наближається до європейського рівня.

Категории: