Чи можливо побудувати будинок недорого?

У зв'язку з тим, що навколо все дорожчає, не виключенням є і будівельні матеріали, у людей виникає резонне питання: чи можливо недороге будівництво приватних будинків? Природно, воно можливе, якщо звернутися в компанію «Альфа-проект».

Довіряючи будівництво будинку компанії, багато ведуться на красиву ціну і короткі терміни зведення, але тут важливо не забувати, що це можуть бути звичайні шарлатани або новачки, які не несуть відповідальності за кінцевий результат. Важливо віддавати перевагу тим, що при доступній ціні як і раніше враховує всі нюанси і тонкощі зведення об'єктів.

 

Недорогі технології будівництва будинку

Недорогі, але в цей час добротні будинки можуть бути побудовані в тому випадку, якщо правильно був обраний метод будівництва. Деякі з технологій дають можливість заощадити кошти на ряді чинників, що в результаті прийдете до зниження кошторису. На ринку, найпопулярнішими так і залишаються споруди з цегляної кладки, що пов'язано з надійністю, міцністю і прекрасними показниками тепла.

Якщо ви бажаєте заощадити гроші, тоді оптимально використовувати каркасну технологію. Останнім часом саме ця технологія набирає обертів у своєму розвитку. Подібний варіант стане ідеальним рішенням, якщо ціна будівництва має принципову роль. Це дає можливість отримати цілком красиво і надійно житло, яке буде відрізнятися надійністю, довговічність, звукоізоляцією і теплоізоляцією.

Необхідно відзначити, що така технологія гарантує високу швидкість зведення і доступну вартість. Побудувати будинок можна всього за один місяць. Така будова дещо програє блоковому і цегельному аналогу в міцності і привабливості, але може гарантувати такий самий рівень затишку і комфортабельності. Ціни на каркасні технології нижче за рахунок зведення збірних моделей, які відрізняються маленькою вагою.

 

Економія і архітектурне рішення

Необхідно розуміти, що будівництво власного житла може бути дорожче, залежно від обраного архітектурного рішення. Наприклад, якщо проводити будівництво з підвалом, тоді вартість буде дорожче на 15-20%. Значення має ще й стан ґрунту, якщо грунт нестабільний і зволожений, тоді вартість будівництва буде трохи вище.

Прекрасний варіант - будинок або котедж маленької площі. Якщо вам потрібна просто дах над головою, не потрібно шукати архітектурні шедеври: еркери, колони, балкони і т.д. При цьому професіонали завжди зможуть все це реалізувати!

 

Категории: