Купити тепловий насос у місті Львів. Яка ціна?

купити тепловий насос львів ціна

Тепловий насос – це спеціальний пристрій, що переносить накопичену теплову енергію (наприклад, із землі, повітря, води) до теплоносія. Такий насос за своєю конструкцією нагадує холодильну установку, але більш економічну і екологічно безпечнішу. Даний пристрій можна використовувати для опалення будинку, офісу, котеджу, а також інших, як житлових, так і нежитлових приміщень.

В залежності від особливостей конструкції конденсатора і випарника, насос може бути різних типів – повітря-вода, грунт-вода, вода-вода, грунт-повітря, вода-повітря, повітря-повітря. Українська компанія ALTERNETICA пропонує до вашої уваги великий вибір теплових насосів різних типів. Перевага теплових насосів від даної компанії полягає в тому, що вони можуть працювати без капітального ремонту до 20 років. Також вони мають подвійний режим роботи (взимку працюють на обігрів, влітку – на охолодження). Тепловий насос не потребує великих витрат на експлуатацію, як цього потребують інші опалювальні системи. Він працює повністю автономно, нагляд людини не потрібний. Серед інших переваг можемо відзначити екологічність, пожежобезпечність (відсутній відкритий вогонь, немає небезпечних газів чи сумішей), економічність, високий ККД, невеликі вимоги до системи вентиляції приміщення, використання замкнутого контуру, економія на експлуатаційних витратах, дуже просто інтегрується в будь-яку теплову систему.

На сайті компанії Альтернетика ви можете придбати тепловий насос виробництва NIBE за вигідною ціною – дешевше у Львові ви не знайдете! Так, наприклад, абсолютним хітом продажів є насос NIBE F1255 з інтелектуальним керуванням. З ним ви зможете економити до 75% відсотків витрат на опалення будинку чи іншого приміщення. Також на сайті компанії ви можете не лише придбати тепловий насос, але й замовити його монтаж і налаштування. Щоб замовити насос або взнати ціну на нього, ви можете зв’язатися з представниками ALTERNETICA за телефонами, вказаними на сайті alternetica.com.ua у розділі «Контакти». Також ви можете під’їхати до офісу компанії, який знаходиться за адресою м. Львів, вул. Генерала Курмановича 2, офіс 409. Також можна писати на електронну адресу, яка теж вказана на сайті у розділі «Контакти». 

Категории: